У мене є гаманець Crazy Horse, але його колір відрізняється від палітри.

  • від

Важливо враховувати, що шкіра яку ми використовуємо в роботі, однакового типу, але має різну кольорову гаму. Різниця в тонах залежить насамперед від методу обробки та фарбування сировини під час виробництва шкіри.

Готові вироби ми фотографуємо на відкритій місцевості в світлу пору доби. Відображення кольорів в таких умовах буває різним, окрім цього кожний монітор або дисплей відображає кольори відповідно до власної калібровки. Це також може спричинити різницю в тоні між виглядом на фото та в реальному житті.

Оскільки шкіра сорту Crazy horse піддається воскуванню під час виробництва, то перший час вона може незначною мірою залишати колір. Але це явище проходить протягом перших двох тижнів експлуатаціїї виробу.

Яку шкіру ви використовуєте?

Для всіх наших продуктів ми використовуємо тільки натуральну шкіру:

  • Шкіру Crazy Horse
  • Лицьову шкіру
  • Текстурну шкіру

У мене є гаманець Crazy Horse, але його колір відрізняється від палітри. Чому так?

Шкіра Crazy Horse особлива тим, що один і той же колір може відрізнятися від базової палітри. Різниця у відтінках допускаються до 10%. Кольори шкіри у виробі, які ви бачите на екрані і насправді можуть відрізнятися на 1-2 тони. Це залежить від калібрування екрану, а також від способу переробки та фарбування сировини на заводі в процесі виготовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *