advertica-default-slider-image

Виробництво

Речі зроблені руками людини завжди цінуватимуться більше, ніж ті, які були зроблені серійно на заводі чи фабриці. Багато покупців надають перевагу саме унікальним та оригінальним виробам замість купи дешевого непотребу, який вже давно захлиснув ринок.

Дизайн виробів Crazy horse базується на здоровому глузді, що зовсім не перегукується з ідеями так званої високої моди. Наші вироби, це зручні речі, котрі будуть служити довго. Наша любов до мінімалізму викликана бажанням створювати лаконічні, монохромні вироби без зайвих деталей.

Іншою вагомою рисою наших моделей є практичність. під час розробки кожної нової моделі особлива увага надається зручності, компактності і універсальності.

З чого складається стиль crazy horse

Мінімалізм

Це перше, що кидається в очі при погляді на наші вироби. Вони дуже прості і позбавлені усього зайвого. Ми не експрементуємо із зовнішнім виглядом моделей. Для нас важливо мінімалізувати будь які деталі, які ускладнюють вигляд виробів.

Монохром

в колекціях crazy horse домінують класичні для шкіргалантереї кольори – чорний та темнокоричневий. Також ми залишаємося консервативними стосовно інших кольорів: обираємо спокійні віддітнки сірого, синього, рудого, малинового, мятного і не захоплюємося поєднанням кольорових блоків.

Натуральність

Ми використовуємо в роботі виключно натуральну шкіру і якісну фурнітуру та нитки. Справжня шкіра завжди користувалася попитом завдяки своїм особливостям, свою актуальність вона не втрачає і зараз.

Комфорт

crazy horse завжди йде на зустріч своїм покупцям, ми не диктуємо своє бачення ринку, а вивчаємо його. Якщо у вас є власні ідеї щодо дизайну або вигляду бажаного виробу, неодмінно скажіть нам про це. Разом ми зможемо створити найкращі речі.