Гарантійні умови

Гарантійні строки товарів згідно р.I ст.7 п.2 Закону Укранїни “Про захист прав споживачів”:
Шкіргалантерейні вироби:

 • сумки господарскі, пляжні, дитячі і ішкільні рюкзаки, вироби дрібної шкіргалантереї – 30 днів;
 • сумки жіночі, чоловічі, дорожні, спортивні – 50 днів;
 • валізи, ділові портфелі і папки – 70 днів;
 • ремені – 30 днів;

Строк служби дорівнює гарантійному строку.У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробник (продавець) діє згідно з р.1 ст.8 Закону України “Про захист прав споживачів”У разі закінчення гарантійного строку звернення щодо недоліків не розглядаються.Не підлягають обміну або безкоштовному ремонту вироби:

 • зношені; з дефектами, що утворилися внаслідок експлуатації в умовах, не відповідних їх призначенню;
 • з механічними пошкодженнями (опіки, порізи, подряпання та ін.);
 • деформовані в результаті неправильного носіння,сушки, пошкодження внаслідок дії зімічних речовин, та з іншими дефектами, що виникли з вини покупця;
 • відремонтоване покупцем до предявлення магазину (окрім заміни фурнітури, якщо такий ремонт не став причиною утворення дефектів);
 • зі зниженою ціною (в деяких випадках гарантійний строк 14 днів);

Перелік нормативно-технічної документації, вимогам якої мають відповідати вироби:
– ДГСТ 28631-2006 “Сумки, чемодани, портфелі, ранці, папки, вироби дрібної шкіргалантереї Т.У.”;

Купуючи товари в нашому магазині, Ви погоджуєтеся з даними рекомендаціями по догляду та порядкомексплуатації шкіргалантерейних виробів, а також гарантійними строками.Рекомендації по догляду та правила експлуатаціїТільки засоби по догляду за шкіргалантерейними виробами дозволяють залишатися їм привабливими. Тому пропонуємо декілька правил по догляду за аксесуарами. Для гладкої шкіри можна використовувати спеціальні креми (безкольорові чи підфарбовуючі). Деякі матеріали вимагають особливого догляду. Для догляду та очищенняшкіряних, замшевих, текстильних шкіргалантерейних виробів необхідно використовувати спеціальні засоби, на яких вказано, що їх можна застосовувати для шкіргалантереї чи одягу.

1.Експлуатація

 • Не рекомендується носити аксесуари у вологу, дощову або снігову погоду;
 • Придбані Вами аксесуари не призначені для використання в екстримальних умовах;
 • Уникайте потрапляння на поверхню аксесуарів їдких речовин;
 • Не використовуйте шкіргалантерейні вироби протягом тривалого часу під прямими сонячними променями або променями електроламп, тому що це може призвести до вицвітання покриття шкіри та вплинути на її зовнішній вигляд;

2.Чищення
Для аксесуарів з верхом з натуральної шкіри, лаку, тканин:
видалити бруд мякою тканиною, очиститиповерхню виробу. Висушити його природнім шляхом та обробити відповідним по догляду засобом.

Для аксесуарів із замші та нубуку:
у разі забруднення висушити виріб природнім шляхом. Потім видалити бруд спеціальною щіткою і обробити засобом для чищення замші та нубуку.

3.Прання
Прання будь-яких аксесуарів із натуральної шкіри забороняється.

4.Сушіння
Якщо аксесуар промок, висушіть його в умовах кімнатної температури. Категорично забороняється сушінняна батареї або за допомогою нагрівальних приладів. З метою запобігання деформації вироба при висушуванні необхідно використовувати спеціальни прилади для збереження форми (колодкиЮ розтяжки). Волога зникне із аксесуараприблизно через 20 годин. Періодично дозволяйте вашому аксесуару провітрюватися для того, щоб шкіра могла добре просохнути.

5.Зберігання
Зберігати аксесуари потрібно при температурі 14-25 С та відносній вологості 50-60%, використовуючивнутрішні вставки-каркаси для збереження форми.