Умови користування сайтом

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо Ви не згідні з ними, не використовуйте цей сайт.

Користування сайтом

Сайт Crazyhorse.com.ua (далі Crazy horse) дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі “Сайт”) лише для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами усієї інформації про авторське право і інших відомостях про право власності, що зберігаються в вихідних матеріалах і будь яких копіях. Забороняється змінювати матеріали цього сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх в будь якому вигляді або використовувати іншими способами для комерційних цілей. Будь яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайта надаються “як є” без додаткових гарантій. Crazy horse не гарантує точності і повноти матеріалів, програм та послуг наданих на цьому сайті. Crazy horse може в будь якийчас без попередження вносити зміни в матеріали і послуги на цьому сайті, а також в згадані тут продуктита ціни. Crazy horse за жодних обставин не несе відповідальність за будь які збитки (включаючи, алене обмежуючись збитками від втрати прибутків, даних або від преривання ділової активності), що виникли в наслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

В результаті реєстрації Ви отримаєте логін та пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність. Також Ви несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном та паролем на Сайті. У випадку втрати реєстраційних даних Ви зобов’язані повідомити про це нас.

Зворотній зв’язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментар на сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є протизаконим, таким що може спричинити шкоду, погрози, образу інших користувачів, порушити авторське право, пропагувати ненависть і/або дискримінацію людей за расовими, релігійними, етнічними, статевими, релігійними, соціальними признаками, а також порушую діюче законодавство України. Ви погоджуєтеся, що Ваше повідомлення Crazy horse може видалити без Вашої згоди, а також використовувати його на власний розсуд. Crazy horse не несе відповідальності за будь яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різноманітні технології для сбору та зберігання інформації, коли Ви відвідуєте сайт Crazy horse. Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі та анонімні ідентифікатори, коли Ви взаємодієте з послугами, що надаються нашими партнерами, такими як рекламні послуги.

Гарантійні умови

Гарантійні строки товарів згідно р.I ст.7 п.2 Закону Укранїни “Про захист прав споживачів”:
Шкіргалантерейні вироби:

 • сумки господарскі, пляжні, дитячі і ішкільні рюкзаки, вироби дрібної шкіргалантереї – 30 днів;
 • сумки жіночі, чоловічі, дорожні, спортивні – 50 днів;
 • валізи, ділові портфелі і папки – 70 днів;
 • ремені – 30 днів;

Строк служби дорівнює гарантійному строку.У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробник (продавець) діє згідно з р.1 ст.8 Закону України “Про захист прав споживачів”У разі закінчення гарантійного строку звернення щодо недоліків не розглядаються.Не підлягають обміну або безкоштовному ремонту вироби:

 • зношені; з дефектами, що утворилися внаслідок експлуатації в умовах, не відповідних їх призначенню;
 • з механічними пошкодженнями (опіки, порізи, подряпання та ін.);
 • деформовані в результаті неправильного носіння,сушки, пошкодження внаслідок дії зімічних речовин, та з іншими дефектами, що виникли з вини покупця;
 • відремонтоване покупцем до предявлення магазину (окрім заміни фурнітури, якщо такий ремонт не став причиною утворення дефектів);
 • зі зниженою ціною (в деяких випадках гарантійний строк 14 днів);

Перелік нормативно-технічної документації, вимогам якої мають відповідати вироби:
– ДГСТ 28631-2006 “Сумки, чемодани, портфелі, ранці, папки, вироби дрібної шкіргалантереї Т.У.”;

Купуючи товари в нашому магазині, Ви погоджуєтеся з даними рекомендаціями по догляду та порядкомексплуатації шкіргалантерейних виробів, а також гарантійними строками.Рекомендації по догляду та правила експлуатаціїТільки засоби по догляду за шкіргалантерейними виробами дозволяють залишатися їм привабливими. Тому пропонуємо декілька правил по догляду за аксесуарами. Для гладкої шкіри можна використовувати спеціальні креми (безкольорові чи підфарбовуючі). Деякі матеріали вимагають особливого догляду. Для догляду та очищенняшкіряних, замшевих, текстильних шкіргалантерейних виробів необхідно використовувати спеціальні засоби, на яких вказано, що їх можна застосовувати для шкіргалантереї чи одягу.

1.Експлуатація

 • Не рекомендується носити аксесуари у вологу, дощову або снігову погоду;
 • Придбані Вами аксесуари не призначені для використання в екстримальних умовах;
 • Уникайте потрапляння на поверхню аксесуарів їдких речовин;
 • Не використовуйте шкіргалантерейні вироби протягом тривалого часу під прямими сонячними променями або променями електроламп, тому що це може призвести до вицвітання покриття шкіри та вплинути на її зовнішній вигляд;

2.Чищення
Для аксесуарів з верхом з натуральної шкіри, лаку, тканин:
видалити бруд мякою тканиною, очиститиповерхню виробу. Висушити його природнім шляхом та обробити відповідним по догляду засобом.

Для аксесуарів із замші та нубуку:
у разі забруднення висушити виріб природнім шляхом. Потім видалити бруд спеціальною щіткою і обробити засобом для чищення замші та нубуку.

3.Прання
Прання будь-яких аксесуарів із натуральної шкіри забороняється.

4.Сушіння
Якщо аксесуар промок, висушіть його в умовах кімнатної температури. Категорично забороняється сушінняна батареї або за допомогою нагрівальних приладів. З метою запобігання деформації вироба при висушуванні необхідно використовувати спеціальни прилади для збереження форми (колодкиЮ розтяжки). Волога зникне із аксесуараприблизно через 20 годин. Періодично дозволяйте вашому аксесуару провітрюватися для того, щоб шкіра могла добре просохнути.

5.Зберігання
Зберігати аксесуари потрібно при температурі 14-25 С та відносній вологості 50-60%, використовуючивнутрішні вставки-каркаси для збереження форми.