advertica-default-slider-image

Чоловіча сумка messenger

Чоловіча сумка messenger

On Березень 20, 2016, Posted by , In Новини,Чоловічі сумки, By ,, , With Коментарі Вимкнено до Чоловіча сумка messenger

Messenger bag, вона ж сумка поштаря або сумка кур’єра, це сумка з ременем через плече. Проте останнім часом такі сумка стали культовим предметом міської моди. Ця модель з’явилася дуже давно, нею користувалися кур’єри ще у 19 сторіччі, навіть зараз її використовують поштарі Королівської пошти в Англії.

mes1

Дизайн сучасних сумок цього типу був створений в 50-х роках невеличкою компанією De Martini Globe Canvas. Це було невеличке сімейне виробництво в Нью Йорці де продукція шилася вручну. Сумки розроблялися для електриків та монтерів, щоби в них була можливість тримати під руками все найважливіше. Незабаром ці сумки перебралися із робітничих підвалів у модні магазини на головних вулицях. Сумка електрика відтепер стала модною молодіжною сумкою. Такі сумки дуже зручні якщо вам потрібно носити щось важка та об’ємне, і при цьому мати вільний доступ до поклажі. Це дуже зручно якщо ви велосипедист або не можете витримати ні хвилини без ноутбука, особливо під час подорожі!

mes3

Наплічний ремінь легко регулюється, а великі кишені легко вмістять у себе все до останньої дрібнички. Ви можете без зайвих зусиль перемістити таку сумку зі спини вперед, перед собою, тобто не потрібно знімати її з плеча. Носять такі сумки переважно чоловіки, але і прекрасна половина людства не оминає увагою мессенджери. Ця річ стала дуже популярною серед студентів оскільки з неї набагото простіше витягнути книжку або ноутбук ніж із рюкзака.

mes2

Comments are closed.