Догляд за шкіряними виробами

  • від

Дехто вважає, що Crazy horse це одноіменний кабаре-бар в Парижі. Інші гадають, що це така шкіра з коника 🙂 Та не всі знають, про те. що так звали легендарного вождя індіанців, здобувавшого свободу свого народу. Але про цю історію ми розповімо дещо пізніше. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами, що таке шкіра Crazy horse і чому ми працюємо саме з нею.

Натуральна шкіра Crazy horse (також відома в світі як сідельна або ковбойська шкіра). Це спеціальний сорт шкіри з природнім малюнком лицьового шару, на якому можуть легко з’являтися невеличкі подряпини. Проте спеціальна воскова обробка шкіри гарантує швидке зникнення слідів від цих подряпин якшо їх просто потерти пальцями. Виділка шкіри передбачає подачу воску та різноманітних олій під великим тиском, саме цей процес забезпечує унікальний захист поверхні.

Традиційно цей сорт шкіри використовується у виробництві сідел або робочого взуття, там де слова “екстримальні умови” або “захист” набувають особливого значення. Саме тому вироби з Crazy horse чудово підійдуть для експлуатації в різноманітних середовищах, вона може поглинати до 40% вологи та залишатися водостійкою протягом 2 годин. Після багатьох років користування сумкою або гаманцем зі шкіри Crazy horse вони можуть стати досить м’якими, але збережуть свою захисну природу.

Догляд за ременями

Не варто забувати не лише носити ремінь, але і правильно за ним доглядати. Для початку потрібно розуміти, що від постійного носіння шкіра може деформовуватися. Тому час від часу ваш ремінь потребує відпочинку. А відпочивають ремені лише в два способи – просто висять, якщо втратили ідеально пряму форму, або лежать скручені у кільце в ящику. Жодний інший спосіб зберігання не рекомендується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *